tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100096 - TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | TK RELAX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Priehradná 2, 03101 Liptovský Mikuláš Palúdzka v areáli FC 34 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mrva Tomáš (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Michal Marcinčin | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421917526341, | |||
Kontakt e-mail: | michalmarcincin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Samuel Ozorák | |||
03.08.2024 11:30 | |||||
2. | Michal Marcinčin | ||||
3. | Martin Hollý | ||||
03.08.2024 12:45 | |||||
4. | Šimon Paulík | ||||
5. | (3-4) | Lukáš Straňák | |||
03.08.2024 12:45 | |||||
6. | Viliam Vrábel | ||||
7. | Matúš Madliak | ||||
03.08.2024 12:45 | |||||
8. | Tomáš Hradický | ||||
9. | Andrej Marčišin | ||||
03.08.2024 14:00 | |||||
10. | Peter Waldecker | ||||
11. | Adam Lichvár | ||||
03.08.2024 14:00 | |||||
12. | (3-4) | Tobias Babic | |||
13. | Sebastián Vylám | ||||
03.08.2024 14:00 | |||||
14. | Jáchym Juríček | ||||
15. | Jakub Kišš | ||||
03.08.2024 15:15 | |||||
16. | (2) | Jakub Barényi |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | USP | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | |||
2 | USP | Barényi Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 68 | |||
3 | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | ||||
4 | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 88 | 80 | |||
5 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | ||||
6 | Hollý Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | 106 | |||
7 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | 89 | |||
8 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 129 | 94 | |||
9 | USP | Marcinčin Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 153 | 92 | ||
10 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | |||
11 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | 58 | |||
12 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | |||
13 | Madliak Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | 235 | ||||
14 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 99 | ||||
15 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 106 | ||||
16 | USP | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Puskajler Oliver | 25. 07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | |||||
2 | Šípoš Timotej | 30. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 129 | |||||
3 | Flašík Eduard | 25. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK F1 Poprad | 156 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Krištofovič Lukáš | 27. 07. 2024 19:18 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
2 | Ondik Michal | 28. 07. 2024 14:43 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | 30 | |||
3 | Pavličko Michal | 29. 07. 2024 09:53 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | 100 | |||
4 | Urbánoš Alex | 30. 07. 2024 12:37 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | 63 | |||
5 | Zoričák Ondrej | 30. 07. 2024 08:21 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry |