Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
2 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
3 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | 20 | |||
4 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | 63 | |||
5 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | 74 | |||
6 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | |||
7 | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 171 | 76 | |||
8 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | 64 | |||
9 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | 80 | |||
10 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | 67 | |||
11 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | 98 | |||
12 | Sekáč Timotej | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tennis club Veľké Kostoľany | 250 | ||||
13 | Móc Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 271 | ||||
14 | Katona Maté | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
15 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | 137 | ||||
16 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 147 | ||||
17 | Székházi Marek | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 206 | ||||
18 | Naňák Daniel | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | 101 | ||||
19 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
20 | Kordoš Levi | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Senica | 125 | ||||
21 | Rodek Alex | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 312 | ||||
22 | Pollák Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 119 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Fano Alex Adam | 29. 07. 2024 17:17 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
2 | Hromník Filip | 21. 06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
3 | Krištofovič Lukáš | 31. 07. 2024 22:56 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 244 | 111 | |||
4 | Kruksa Martin | 28. 07. 2024 15:23 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 353 | ||||
5 | Paľko Adam | 31. 07. 2024 10:39 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | |||
6 | Rampach Šimon | 24. 07. 2024 21:10 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | 90 | |||
7 | Slávik Daniel | 01. 08. 2024 08:23 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
8 | Sobihard Peter | 30. 07. 2024 21:35 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | |||
9 | Švarc Lukáš | 31. 07. 2024 17:28 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | 30 |