Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905109378, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
dorastenky | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
2 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | ||||
3 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
4 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
5 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
6 | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 65 | ||||
7 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | ||||
8 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | ||||
9 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
10 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | |||
11 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | |||
12 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
13 | Tindúr Rastislav | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 102 | ||||
14 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | 92 | |||
15 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | |||
16 | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | ||||
17 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | 30 | |||
18 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | |||
19 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | |||
20 | Slávik Daniel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | ||||
21 | Roman Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | 38 | |||
22 | Hvorecký Maxim | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | 51 | |||
23 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | 61 | |||
24 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | 90 | |||
25 | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | |||
26 | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | 23 | |||
27 | Oles Nikolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | 99 | |||
28 | Sze Leroy | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
29 | Vančo Gregor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
30 | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
31 | Levkanič Daniel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 120 | ||||
32 | Horský Gabriel | 31.10.2026 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
33 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
34 | Valko Samuel | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | |||||
35 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Budoš Lukáš | 01. 08. 2024 12:25 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | 29 | |||
2 | Gergeľ Maximilián | 12. 07. 2024 20:45 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 343 | ||||
3 | Gergeľ Sebastián | 10. 07. 2024 18:50 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
4 | Hromník Filip | 21. 06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
5 | Krpelan Jakub | 07. 07. 2024 16:07 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | 66 | |||
6 | Marko Martin | 23. 07. 2024 20:13 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
7 | Nemjo Filip | 29. 07. 2024 17:43 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
8 | Talian Patrik | 09. 07. 2024 17:46 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 |