Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 20.08.2024 | Termín do: | 22.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bajzová Sofia | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | |||||
2 | Beličáková Alica | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | ||||
3 | Böhmová Emma | 02.08. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | ||||
4 | Capandová Alexandra | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
5 | Daňková Alexandra | 24.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | 79 | ||||
6 | Dzurillová Barbora | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | ||||
7 | Erdélyi Olívia | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | ||||
8 | Gáliková Anetka | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | ||||
9 | Hajdučková Stella | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | ||||
10 | Hlucháňová Nela | 31.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
11 | Horvátová Alexandra | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | 81 | ||||
12 | Chylová Nikola | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | 94 | ||||
13 | Janáčiková Petra | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | 15 | ||||
14 | Janáková Zoe | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | ||||
15 | Jeníková Lota | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | 353 | ||||
16 | Kaľavská Ema | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 200 | |||||
17 | Kebísková Eliška | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | ||||
18 | Kundriková Elena | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | 87 | ||||
19 | La Rosa Sara | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | 73 | ||||
20 | Libáková Kamila | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
21 | Lopuchovská Michaela | 04.08. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | |||||
22 | Lukacková Nela | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | ||||
23 | Madliaková Lenka | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | 137 | ||||
24 | Michalková Alžbeta | 05.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | 293 | ||||
25 | Munk Melisa | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | 131 | ||||
26 | Polláková Barbora | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
27 | Sabová Sofia Mia | 30.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | 58 | ||||
28 | Škodáček Stella | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
29 | Stanková Sophia Laura | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | ||||
30 | Tarasovičová Tamara | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | ||||
31 | Tomášová Lea Olívia | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | 55 | ||||
32 | Úradniková Natália | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
33 | Urbanová Adela | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
34 | Varga Christina | 03.08. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 67 | |||||
35 | Vargová Vanesa | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | ||||
36 | Volfová Lara | 29.07. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 92 | |||||
37 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Figulová Rebeka | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 257 | 353 | ||||
2 | Harabinová Maja | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 353 | |||||
3 | Sosková Sára | 08.08. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 353 | |||||
4 | Mihalovičová Sofia | 08.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | 26 | ||||
5 | Lodová Lara | 10.08. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | |||||
6 | Janotková Valéria | 11.08. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beskydová Adela | 26.07. 2024 08:03 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
2 | Holienková Amia | 06.08. 2024 19:07 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
3 | Horváthová Mária | 06.08. 2024 08:14 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
4 | Keršáková Jana | 31.07. 2024 10:04 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
5 | Priesterová Miroslava | 07.08. 2024 20:44 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
6 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 02.08. 2024 21:03 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | |||||
7 | Tajtáková Izabela | 08.08. 2024 21:25 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
8 | Ukropová Nina | 29.07. 2024 09:50 | 2012 | M-d | TK Žilina | ||||||
9 | Valentová Lea | 10.08. 2024 19:23 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |