Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 06.08.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
ženy | 24 | 12 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 43 | 78 | |||
2 | Jánošíková Jana | 31.10.2024 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 57 | ||||
3 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 67 | 56 | |||
4 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 79 | 5 | |||
5 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 80 | 54 | |||
6 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 86 | 49 | |||
7 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 110 | ||||
8 | USP | Tobiášová Augusta | 31.10.2024 | 1996 | Ž | TK Pro Set Bratislava | 117 | |||
9 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 120 | 16 | |||
10 | Hrabovská Laura | 31.10.2024 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 129 | ||||
11 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 144 | 52 | |||
12 | Kadlečíková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 160 | 89 | |||
13 | Pánisová Romana | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 173 | ||||
14 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | 46 | |||
15 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 57 | ||||
16 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 32 | ||||
17 | Valitova Arina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
18 | Gaberová Zuzana | 31.10.2025 | 2001 | Ž | Top tennis academy Zvolen | |||||
19 | USP | Leshchenko Marta | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||
20 | USP | Pindúrová Vivien | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Pirohová Dominika | 30. 07. 2024 00:19 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 173 | 29 | |||
2 | Tabak Romana | 22. 07. 2024 08:59 | 1991 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Vallová Karin | 26. 07. 2024 14:08 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 143 | 73 |