Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava, Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 24.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | STU |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bálintová Adela | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
2 | Bolebruchová Emma | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||||
3 | Capandová Alexandra | 27.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
4 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
5 | Černáková Hana | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||||
6 | Cvíčelová Sofia | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
7 | Diková Kristína | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
8 | Ferková Vanesa | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | |||||
9 | Filová Michaela | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | |||||
10 | Forgáčová Nela | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
11 | Gajdošechová Karin Júlia | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Gálik Kayla Leah | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | |||||
13 | Gašparíková Sofia | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
14 | Gažová Anabela | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
15 | Górna Adela | 01.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
16 | Grujbárová Stela | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
17 | Hajdučková Stella | 28.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
18 | Halecká Ema | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
19 | Haríková Ema | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
20 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
21 | Holienková Amia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
22 | Holkovičová Karolína | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
23 | Jánošíková Diana | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
24 | Janotková Valéria | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
25 | Jeric Hana Tereza | 26.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
26 | Juričkovičová Nina | 29.05. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
27 | Kadlečíková Diana | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
28 | Kapráliková Laura | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
29 | Košťálová Viktória | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
30 | Laššová Gréta | 05.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
31 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
32 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
33 | Michalková Alžbeta | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
34 | Munk Melisa | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
35 | Rišková Amélia | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
36 | Romanová Natália | 15.06. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||||
37 | Ščibranová Adela | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
38 | Ščibranová Nela | 30.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
39 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
40 | Slobodníková Terézia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||||
41 | Šramková Mia | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
42 | Štefanovičová Nela | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | |||||
43 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
44 | Tajtáková Izabela | 28.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
45 | Tarasovičová Tamara | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
46 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
47 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
48 | Úradniková Natália | 07.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
49 | Urbanová Adela | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
50 | Valičeková Viktória | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
51 | Vargová Vanesa | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
52 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
53 | Zemanová Tatiana | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
54 | Židková Miroslava | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Holincová Nikoleta | 14.06. 2024 19:25 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
2 | Jeníková Lota | 01.07. 2024 09:03 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
3 | Valentová Lea | 05.07. 2024 10:03 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 |