Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1 SNV |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Beskydová Adela | 27.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
3 | Daňková Alexandra | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | |||||
4 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
5 | Fialová Tamara | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||||
6 | Gáliková Anetka | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
7 | Gorielova Uliana | 22.05. 2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||||
8 | Grigeľová Emma | 23.06. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
9 | Hajdučková Stella | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
10 | Haríková Ema | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
11 | Horvátová Alexandra | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
12 | Chrenková Eliška | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
13 | Chylová Nikola | 19.05. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
14 | Jabrocká Daniela | 19.05. 2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | |||||
15 | Keršáková Jana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
16 | Kočanová Lea | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 187 | |||||
17 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
18 | Lopuchovská Michaela | 03.07. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
19 | Lukacková Nela | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | |||||
20 | Madliaková Lenka | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | |||||
21 | Marcišová Veronika | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča | ||||||
22 | Mihalovičová Sofia | 06.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
23 | Priesterová Miroslava | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
24 | Semanová Sára | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | |||||
25 | Stanková Sophia Laura | 21.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
26 | Tomášová Lea Olívia | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
27 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
28 | Vargová Vanesa | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
29 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Goffová Sarah | 27.06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
2 | Horňáková Zara | 04.06. 2024 08:51 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
3 | Janáková Zoe | 27.06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
4 | Jeníková Lota | 01.07. 2024 09:02 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
5 | Riesová Tamara | 02.07. 2024 12:20 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
6 | Rišiaňová Bianka | 21.06. 2024 22:00 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 52 |