Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110084 - TK Profitennis Academy Prešov | |||
Názov turnaja: | Profitennis Academy Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mirka Nešpora 2A, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Rešovská Radka (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 16.07.2024 | Termín do: | 18.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Radka Rešovská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907450280, mobil - 0907450280, | |||
Kontakt e-mail: | profitennisacademy@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 15.07.2024 10:00 | Mirka Nešpora 2A |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 15.07.2024 10:00 | Mirka Nešpora 2A |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Beskydová Adela | 02.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
3 | Dzurillová Barbora | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
4 | Gáliková Anetka | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
5 | Hajdučková Stella | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
6 | Horňáková Zara | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
7 | Horvátová Alexandra | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
8 | Kaľavská Ema | 16.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
9 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
10 | Lopuchovská Michaela | 16.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
11 | Lukacková Nela | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | |||||
12 | Puškárová Nela | 26.05. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 168 | |||||
13 | Riesová Tamara | 29.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
14 | Semanová Sára | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | |||||
15 | Šuvarová Sofia | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 179 | |||||
16 | Tomášová Lea Olívia | 18.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
17 | Vargová Vanesa | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
18 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Červená Nikol | 03.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 132 | |||||
2 | Belišová Linda | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
3 | Vašková Nela | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
4 | Tomaščinová Timea | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Goffová Sarah | 27.06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
2 | Gorielova Uliana | 22.05. 2024 14:46 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš |