Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, 900 31 Stupava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Búlik Martin (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Novodomec Radoslav (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
2 | Balážová Ema | 31.05. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | |||||
3 | Blašková Nikola | 04.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
4 | Černá Ema | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
5 | Dedíková Nela | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
6 | Diková Kristína | 20.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
7 | Forgáčová Nela | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
8 | Gajdošechová Karin Júlia | 28.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Gašparíková Sofia | 20.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
10 | Gažová Anabela | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
11 | Halecká Ema | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
12 | Haramiová Klára | 20.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 257 | |||||
13 | Hlubíková Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
14 | Hlucháňová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
15 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
16 | Holkovičová Karolína | 01.06. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | |||||
17 | Jánošíková Diana | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
18 | Janotková Valéria | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
19 | Jeric Hana Tereza | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
20 | Juričkovičová Nela | 29.05. 2024 | 2010 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
21 | Juričkovičová Nina | 29.05. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
22 | Kadlečíková Diana | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
23 | Kapráliková Laura | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
24 | Laššová Gréta | 04.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
25 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
26 | Lyžičiarová Radoslava | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | ||||||
27 | Markošová Tereza | 03.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
28 | Michalková Alžbeta | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
29 | Munk Melisa | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
30 | Petrovičová Lara | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | |||||
31 | Remenárová Liana | 31.05. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | |||||
32 | Rešovská Daniela | 28.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 126 | |||||
33 | Rišková Amélia | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
34 | Rodinová Viktória | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
35 | Shenová Isabella | 31.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
36 | Skládalová Sofia | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
37 | Slobodníková Terézia | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||||
38 | Šramková Mia | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
39 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
40 | Urbanová Adela | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
41 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
42 | Židková Miroslava | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Cvíčelová Sofia | 29.05. 2024 09:17 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
2 | Górna Adela | 06.07. 2024 09:42 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
3 | Vozárová Anna | 01.07. 2024 17:54 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava |