Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
2 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
3 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
4 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
5 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | |||
6 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
7 | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | |||
8 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | |||
9 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | |||
10 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | |||
11 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | |||
12 | Diková Kristína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | 84 | |||
13 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | |||
14 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | 293 | |||
15 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | 118 | |||
16 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | 43 | |||
17 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | |||
18 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | 46 | |||
19 | Balážová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
20 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | |||
21 | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | |||
22 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
23 | Ricotti Stella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 231 | 230 | |||
24 | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | |||
25 | Hricová Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 257 | 128 | |||
26 | Horváthová Mária | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | |||
27 | Haramiová Klára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 257 | 353 | |||
28 | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | |||
29 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
30 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 123 | ||||
31 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 97 | ||||
32 | Palečková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 266 | ||||
33 | Hlubíková Hana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
34 | Lyžičiarová Radoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 318 | ||||
35 | Halecká Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 327 | ||||
36 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | ||||
37 | NVK | Oťapková Adriana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 187 | |||
38 | NVK | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | |||
39 | NVK | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 122 | |||
40 | NVK | Takáčová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 318 | |||
41 | NVK | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 108 | |||
42 | NVK | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Černická Nella | 29. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 187 | |||||
2 | Drgon Emily | 29. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Shenová Isabella | 23. 06. 2024 05:40 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 |