Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | TURNAJ O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Pavličko Peter (C) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.08.2024 10:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.08.2024 10:15 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Úradniková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
2 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | |||
3 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
4 | Horňáková Zara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | ||||
5 | Kundriková Elena | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | 87 | |||
6 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | |||
7 | Tajtáková Izabela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
8 | Mlynarčíková Elisa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | 65 | |||
9 | Lodová Lara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | ||||
10 | Riesová Tamara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | ||||
11 | Lukacková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | |||
12 | Horvátová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | 81 | |||
13 | Šuvarová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | 179 | ||||
14 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
15 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | 97 | |||
16 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | |||
17 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | |||
18 | Pribulová Vanessa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | 101 | |||
19 | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | 218 | |||
20 | Žembová Eliška | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK GSM Prešov | |||||
21 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 200 | ||||
22 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 249 | ||||
23 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | ||||
24 | Belišová Linda | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
25 | NVK | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 173 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Vašková Nela | 04. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
2 | Polláková Barbora | 22. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Volfová Lara | 29. 07. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 92 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Dedíková Nela | 17. 07. 2024 19:22 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 123 | ||||
2 | Jeníková Lota | 16. 07. 2024 08:30 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | 353 | |||
3 | Kišacová Kvetoslava | 23. 06. 2024 12:20 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 258 |