Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Virág Jozef (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
dorastenky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
2 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
3 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
4 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
5 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | ||||
6 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | 31 | |||
7 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
8 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
9 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | 84 | |||
10 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
11 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | 59 | |||
12 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | 14 | |||
13 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | |||
14 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
15 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | 45 | |||
16 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | |||
17 | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | |||
18 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | 49 | |||
19 | Švagrová Kristýna | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | 113 | |||
20 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
21 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
22 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | ||||
23 | Cimmermannová Natália | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | |||
24 | Kralovanská Alexandra | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM Martin | 176 | 136 | |||
25 | USP | Vrtichová Júlia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 229 | |||
26 | USP | Halčinová Tatiana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 304 | |||
27 | NVK | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | 85 | ||
28 | USP | Drusková Miroslava | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Ružomberok | 319 | |||
29 | NVK | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||
30 | NVK | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 123 | |||
31 | NVK | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 76 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Planická Stella | 03. 07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | 248 | ||||
2 | Glázerová Nina | 03. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | 156 | ||||
3 | Jaškovičová Izabella | 25. 06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||||
4 | Krajčovičová Michaela | 24. 06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
5 | Holienková Amia | 26. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 143 | |||||
6 | Siheľská Barbora | 25. 06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 177 | |||||
7 | Troshyna Mariia | 06. 08. 2024 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | ||||||
8 | Čačová Tereza | 25. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Zitová Tamara | 16. 08. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | |||||
2 | Konderlová Natália | 17. 08. 2024 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | |||||
3 | Demčáková Nella Sofie | 14. 08. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | 127 | ||||
4 | Vrtichová Alica | 09. 08. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 344 | 186 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Kubalová Lilien | 15. 08. 2024 10:45 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
2 | Macková Ema | 10. 08. 2024 13:38 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | ||||
3 | Madliaková Lenka | 16. 08. 2024 21:40 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 269 | ||||
4 | Mokrá Vanesa | 30. 07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | 121 | |||
5 | Rábeková Rebeka | 06. 08. 2024 17:09 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | |||
6 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 02. 08. 2024 21:03 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 344 | 292 | |||
7 | Ružičková Simona | 12. 08. 2024 17:01 | 2010 | S-d | TK Žilina | 93 | ||||
8 | Ščibranová Nela | 13. 08. 2024 11:39 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 44 |