Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 15.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Andrejková Sophia | 29.06. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Balážová Ella | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | 22 | ||||
3 | Bočáková Nina | 25.07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
4 | Böhmová Emma | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 304 | 85 | ||||
5 | Bohunčáková Stela | 26.07. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
6 | Bugárová Hana | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 261 | 120 | ||||
7 | Čačová Tereza | 03.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | ||||||
8 | Capandová Alexandra | 13.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | |||||
9 | Čaplovičová Nina | 13.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | 82 | ||||
10 | Cimmermannová Natália | 27.07. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | ||||
11 | Daubnerová Ivana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
12 | Dimitrova Andrea | 16.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | 69 | ||||
13 | Ferancová Agnes | 21.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
14 | Glázerová Nina | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 204 | 156 | ||||
15 | Halásová Lucia | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava | 32 | |||||
16 | Haríková Ema | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 154 | |||||
17 | Herdická Nicole Emma | 27.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | 25 | ||||
18 | Chovancová Laura | 15.07. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | 97 | ||||
19 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
20 | Kamenská Viktória | 16.07. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 58 | |||||
21 | Klieštencová Klára | 19.07. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | 11 | ||||
22 | Košútová Lara | 21.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | |||||
23 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
24 | Kušnírová Lívia | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | 101 | ||||
25 | Kutejová Klára | 18.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 56 | |||||
26 | Macková Ema | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 115 | |||||
27 | Méryová Nina | 24.07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | 123 | ||||
28 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | 121 | ||||
29 | Palanová Adela | 17.06. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | 14 | ||||
30 | Parízeková Laura | 22.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | |||||
31 | Pavlovičová Dominika | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 121 | 49 | ||||
32 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 177 | |||||
33 | Skládalová Sofia | 12.07. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 87 | |||||
34 | Skupeňová Nina | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | 88 | ||||
35 | Tomljenovič Nela | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 355 | |||||
36 | Uherčíková Alena | 15.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | 45 | ||||
37 | Valenčíková Diana | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | 50 | ||||
38 | Valentová Lea | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 123 | |||||
39 | Vasilisková Veronika | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | 68 | ||||
40 | Vilčeková Daniela | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | |||||
41 | Zitová Tamara | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Červenková Sofia | 29.07. 2024 09:15 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
2 | Lalíková Michaela | 19.07. 2024 05:48 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 |