Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905109378, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1Bratislava |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | |||
2 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | NVK | |||
3 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 | ||||
4 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | NVK | |||
5 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
6 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
7 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | |||
8 | Krahulec Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | |||
9 | Csontó Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | NVK | |||
10 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | ||||
11 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | NVK | |||
12 | Martišek Pavol | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | ||||
13 | Mamedgulyyev Azim | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | NVK | |||
14 | Hanulík Teodor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | ||||
15 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | NVK | |||
16 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | |||
17 | Kráľ Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | ||||
18 | Vrábel Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | |||
19 | Čičo Michal | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
20 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | NVK | ||||
21 | Ozan Simon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | ||||
22 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | NVK | ||||
23 | Kabát Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | NVK | ||||
24 | Tužinský Richard | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
25 | Scheber Daniel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Karaba Samuel | 10. 08. 2024 11:09 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | NVK |