Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | miesto konania |
dorastenci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
2 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
3 | Marko Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
4 | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | ||||
5 | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | ||||
6 | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | 30 | |||
7 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | 63 | |||
8 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | |||
9 | Packa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 185 | |||
10 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | |||
11 | Rampach Šimon | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | 90 | |||
12 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 181 | 42 | |||
13 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | |||
14 | Rapant Gabriel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenkur Trenčín | 229 | ||||
15 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | 98 | |||
16 | Móc Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 271 | ||||
17 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | 137 | ||||
18 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 353 | ||||
19 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
20 | Kolkus Matej | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Benet LTC Bytča | 258 | ||||
21 | Bán Sebastian | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 144 | ||||
22 | Bobák Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kovář Gregor | 14. 08. 2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Gróf Leonard | 05. 08. 2024 18:50 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | 49 | |||
2 | Jasenák Lukáš | 11. 08. 2024 21:57 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
3 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
4 | Šustek Patrik | 24. 07. 2024 18:05 | 2009 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 207 | 150 | |||
5 | Zeman Michal | 10. 08. 2024 22:30 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |