Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 1, 955 01 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 20.07.2024 9:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 20.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bohát Sebastián | 26.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Bojnanský Mattias | 13.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
3 | Carannante Jozef | 17.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
4 | Ferkodič Ryan | 25.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
5 | Gale Felix | 22.05. 2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
6 | Gono Mathias | 23.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
7 | Hujík Hugo | 23.05. 2024 | 2015 | De-ch | TK Nová generácia NMnV | ||||||
8 | Kočenda Peter | 19.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
9 | Madový Matej | 01.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | ||||||
10 | Markovič Markus | 21.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
11 | Martiška Gabriel | 01.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | ||||||
12 | Mečiar Gregor | 20.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Sereď | ||||||
13 | Nemec Tobias | 17.06. 2024 | 2015 | De-ch | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | ||||||
14 | Rodina Patrik | 05.06. 2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
15 | Székházi Martin | 21.05. 2024 | 2015 | De-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||||
16 | Varga Timotej | 05.06. 2024 | 2014 | De-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
17 | Vida Benett Áron | 12.06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
18 | Zachar Dominik | 25.05. 2024 | 2014 | De-ch | TC Topoľčany |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Riška Alan | 07.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján |