Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | HAMELN CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 28.07.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 27.07.2024 9:30 | TK Kúpele Piešťany |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 27.07.2024 8:30 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Oravcová Ellie Anna | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Baková Eliška | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
3 | Kolínek Lara Zuzana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
4 | Bartošková Edita | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
5 | Slávková Gréta | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
6 | Vlachovičová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
7 | Vlachovičová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
8 | Ďuričová Karolína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
9 | Hlubíková Alžbeta | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
10 | Hudecová Vanesa | 31.10.2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
11 | Malinková Jana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | |||||
12 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
13 | Rybárová Sofia Lili | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
14 | Líšková Adela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
15 | Karabínová Alexandra | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
16 | Lopatová Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
17 | Pollák Elisabeth Zara | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
18 | Humenchak Sofia | 31.10.2026 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | |||||
19 | Švecová Lujza | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Senica | |||||
20 | Sabová Dorota | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
21 | Krišková Nicoleta | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
22 | Kapustíková Zuzana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
23 | Šimlovičová Linnet | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
24 | Čellárová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šebová Lujza | 27. 05. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
2 | Lajdová Nina | 10. 07. 2024 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
3 | Kusendová Nela | 24. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
4 | Marynčáková Ela | 08. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
5 | Demeterová Paulína | 23. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Rolková Natália | 03. 07. 2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
7 | Trančik Ester | 12. 07. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
8 | Krivosudská Karolína | 20. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
9 | Hrubová Nela | 23. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
10 | Žilinčíková Zoe | 20. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
11 | Gondor Ema | 04. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Machavová Mia | 30. 05. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
13 | Siekel Ella | 12. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK PROFI Senec |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Artemeva Alina | 19. 07. 2024 | 2015 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
2 | Barteková Zoja | 19. 07. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
3 | Gajdošíková Sabína | 16. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Britaňáková Liliana | 15. 07. 2024 10:45 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | |||||
2 | Červencová Sofia | 26. 06. 2024 22:52 | 2015 | De-d | TK Žilina | |||||
3 | Kapustová Diana | 18. 07. 2024 16:23 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
4 | Kollárová Diana | 18. 07. 2024 09:06 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
5 | Královičová Sára | 14. 07. 2024 21:01 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
6 | Lukáčová Nina | 15. 07. 2024 11:39 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
7 | Maďarová Zuzana | 17. 07. 2024 08:50 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | |||||
8 | Tószegiová Mia | 09. 07. 2024 17:56 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
9 | Ulehlová Terézia | 18. 07. 2024 16:48 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany |