Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE KIDS CUP U10 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartošková Edita | 15.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
2 | Čellárová Lea | 11.06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
3 | Gombarček Rebeka | 22.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
4 | Gondor Ema | 04.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
5 | Hanzalová Stella | 07.06. 2024 | 2015 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
6 | Hessel Lea | 04.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
7 | Hlubíková Alžbeta | 03.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
8 | Hodničová Nikola | 05.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
9 | Hrubová Nela | 23.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
10 | Kapustíková Zuzana | 05.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
11 | Kapustová Diana | 20.06. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
12 | Kollárová Diana | 12.06. 2024 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
13 | Královičová Sára | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
14 | Krivosudská Karolína | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
15 | Kufelová Barbora | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
16 | Kusendová Nela | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
17 | Lopatová Karolína | 18.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
18 | Machavová Mia | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
19 | Marynčáková Ela | 08.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
20 | Medvedíková Ema | 07.06. 2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
21 | Mikulková Ema | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
22 | Poláčková Alexandra | 09.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
23 | Pollák Elisabeth Zara | 03.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
24 | Prekopp Charlotte | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
25 | Radošovská Izabela | 26.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
26 | Rolková Natália | 03.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
27 | Šebová Lujza | 11.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
28 | Slávková Gréta | 10.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
29 | Solčianska Ela | 09.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
30 | Šúryová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
31 | Švecová Lujza | 26.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
32 | Tószegiová Mia | 11.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
33 | Ulehlová Terézia | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
34 | Vlachovičová Lea | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
35 | Vlachovičová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
36 | Záhradníková Alexandra | 20.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |