Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | O pohár župana TT SK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Artemeva Alina | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Medvedíková Ema | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
3 | Královičová Sára | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
4 | USP | Grancová Lucia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||
5 | Čellárová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
6 | Horníčková Eliška | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
7 | Slávková Gréta | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
8 | Mikulková Ema | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Senica | |||||
9 | Pollák Elisabeth Zara | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
10 | Tószegiová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
11 | Poláčková Alexandra | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
12 | Hanzalová Stella | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK AS Trenčín | |||||
13 | Kapustíková Zuzana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
14 | Kufelová Barbora | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
15 | Bartošková Edita | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
16 | Kollárová Diana | 31.10.2024 | 2015 | De-d | LTC Leopoldov | |||||
17 | Malinková Jana | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | |||||
18 | Ulehlová Terézia | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
19 | Hlubíková Alžbeta | 31.10.2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
20 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | |||||
21 | Vlachovičová Lea | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
22 | Lopatová Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
23 | Vlachovičová Nina | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
24 | Švecová Lujza | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Senica | |||||
25 | USP | Prekopp Charlotte | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||
26 | USP | Zedníková Karolína | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||
27 | USP | Hessel Lea | 31.10.2025 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
28 | USP | Rolková Natália | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Inter Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Marynčáková Ela | 08. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
2 | Holkovičová Nela | 14. 07. 2024 | 2014 | De-d | VTC Pezinok | ||||||
3 | Hrubová Nela | 23. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
4 | Gondor Ema | 04. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
5 | Kapustová Diana | 20. 06. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
6 | Kusendová Nela | 24. 06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
7 | Gombarček Rebeka | 22. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
8 | Krivosudská Karolína | 18. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
9 | Machavová Mia | 25. 06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
10 | Hodničová Nikola | 05. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
11 | Kučerová Martina | 12. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Hriňová |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Nováková Ema | 27. 07. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
2 | Pagáčová Denisa | 23. 07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
3 | Sulíková Daniela | 24. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gajdošíková Sabína | 28. 07. 2024 15:27 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
2 | Šebová Lujza | 28. 07. 2024 06:35 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | |||||
3 | Solčianska Ela | 16. 07. 2024 12:04 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | |||||
4 | Šúryová Nina | 14. 07. 2024 18:22 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Záhradníková Alexandra | 19. 07. 2024 13:14 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |