Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | CHRENOVÁ BABY CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Ďumbierska 2, 949 01 Nitra | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 11.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 10.08.2024 09:00 | v mieste konania |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 10.08.2024 08:50 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Artemeva Alina | 19.07. 2024 | 2015 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
2 | Baková Eliška | 15.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
3 | Bencová Barbora | 14.06. 2024 | 2015 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
4 | Čellárová Lea | 11.06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
5 | Ďuričová Karolína | 14.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
6 | Fričová Viktória | 29.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Tajch Nová Baňa | ||||||
7 | Gombarček Rebeka | 22.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
8 | Gondor Ema | 26.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Grancová Lucia | 23.07. 2024 | 2014 | De-d | LTC Leopoldov | ||||||
10 | Hessel Lea | 05.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
11 | Hlubíková Alžbeta | 10.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
12 | Hrubová Nela | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
13 | Hudecová Hana | 20.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Janečková Markéta | 20.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
15 | Královičová Sára | 14.07. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
16 | Kučerová Martina | 12.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Hriňová | ||||||
17 | Kufelová Barbora | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
18 | Kusendová Nela | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
19 | Líšková Adela | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
20 | Lopatová Karolína | 18.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
21 | Maďarová Zuzana | 13.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Zlaté Moravce | ||||||
22 | Machavová Mia | 10.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
23 | Medvedíková Ema | 11.07. 2024 | 2014 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
24 | Miklošová Ema | 14.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
25 | Mudičková Terézia | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Ružomberok | ||||||
26 | Oravcová Ellie Anna | 21.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
27 | Pagáčová Denisa | 23.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
28 | Pál Dorina | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | MŠO Štúrovo | ||||||
29 | Pisarčíková Lucia | 08.07. 2024 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
30 | Pollák Elisabeth Zara | 10.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
31 | Prekopp Charlotte | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
32 | Remeníková Zara | 20.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
33 | Šebová Lujza | 11.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
34 | Šimlovičová Linnet | 12.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
35 | Skřivanová Nela | 15.06. 2024 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
36 | Slávková Gréta | 10.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
37 | Spálová Kristína | 30.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
38 | Šúryová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
39 | Tószegiová Mia | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
40 | Troppová Sára | 19.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
41 | Ulehlová Terézia | 05.07. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
42 | Vlachovičová Lea | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
43 | Vlachovičová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Britaňáková Liliana | 26.07. 2024 20:29 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
2 | Čanaky Zara | 12.07. 2024 12:41 | 2016 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
3 | Kapustová Diana | 17.07. 2024 16:03 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
4 | Marynčáková Ela | 26.07. 2024 14:34 | 2014 | De-d | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
5 | Solčianska Ela | 16.07. 2024 12:04 | 2015 | De-d | TK Ratufa Levice | ||||||
6 | Záhradníková Alexandra | 19.07. 2024 13:14 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |