Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | ZÁHORÁCKY POHÁR GREEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 1, 909 01 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 16.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartošková Edita | 22.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
2 | Čagalová Hana | 04.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
3 | Čellárová Lea | 04.07. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
4 | Danihelová Ela | 06.07. 2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
5 | Jindřichová Nela | 18.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica | ||||||
6 | Kalášková Sofia | 27.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
7 | Královičová Sára | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
8 | Kupková Tiffany Zuzana | 20.07. 2024 | 2015 | De-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
9 | Kusendová Nela | 24.06. 2024 | 2015 | De-d | TK Petržalka | ||||||
10 | Lukáčová Nina | 20.06. 2024 | 2015 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
11 | Majerčíková Mia | 12.07. 2024 | 2015 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
12 | Mikulková Ema | 02.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
13 | Neuročná Hana | 03.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Senica | ||||||
14 | Pollák Elisabeth Zara | 17.06. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
15 | Remeníková Zara | 20.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
16 | Šimová Šarlota | 12.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Slávková Gréta | 15.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
18 | Švecová Lujza | 23.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Senica | ||||||
19 | Ulehlová Terézia | 05.07. 2024 | 2015 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
20 | Vlachovičová Lea | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
21 | Vlachovičová Nina | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
22 | Záhradníková Alexandra | 01.07. 2024 | 2015 | De-d | TK Nová Dubnica |