Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | POPRADTATRY CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 30.07.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
!! POZOR !! Z dôvodu konania medzinárodného turnaja, prvé dva hracie dni budú prebiehať na kurtoch: dievčatá v areáli Poprad Veľká, ul. Fraňa Kráľa, chlapci v areáli Francisciho 2. Potom sa turnaj premiestni opäť na domáce dvorce MŠK Poprad-Tatry, Boženy Nemcovej 4899.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Malinka Igor | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | ||||
2 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | ||||
3 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | ||||
4 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
5 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
6 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
7 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | ||||
8 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | ||||
9 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
10 | Kazimír Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | ||||
11 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | ||||
12 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | ||||
13 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
14 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
15 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
16 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
17 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
18 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
19 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
20 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
21 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
22 | Kovaľ Vladimír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | 44 | ||||
23 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
24 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | ||||
25 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | ||||
26 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
27 | Juraško Timotej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC 92 Levoča | 67 | ||||
28 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
29 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
30 | Závatzký Lukas | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 | ||||
31 | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | ||||
32 | Várnai Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
33 | Lörinčík Lukas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
34 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
35 | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | |||||
36 | NVK | Šiška Marek | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||
37 | NVK | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
38 | NVK | Kaľavský Dominik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||
39 | NVK | Köröš Adrian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||
40 | NVK | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
41 | Korytko Martin | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
42 | NVK | Chovan Matej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Thern Alessandro | 14. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | |||||
2 | Babulic Juraj | 16. 07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Janec Marek | 20. 07. 2024 14:56 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
2 | Mišenko Alexander | 19. 07. 2024 12:13 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | ||||
3 | Norko Tibor | 10. 07. 2024 09:53 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | ||||
4 | Piroha Matúš | 15. 07. 2024 20:50 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
5 | Slavkovský Július | 14. 07. 2024 18:59 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 |