Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA SKALICA | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK77 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Jobus Miroslav (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 16.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Miroslav Jobus | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948074767, | |||
Kontakt e-mail: | miroslav.jobus@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 12.08.2024 9:00 | TK77 Skalica |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Brejka Hugo | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | NVK | ||||
2 | Brutenič Marko | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
3 | Čuchran Tobias | 24.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | NVK | ||||
4 | Čulman Nataniel | 28.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
5 | Eisenreich Maximilian | 15.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | NVK | ||||
6 | Gono Mathias | 26.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
7 | Hollý Michael | 23.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK 77 Skalica | NVK | |||||
8 | Kočenda Peter | 17.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | |||||
9 | Krahulec Jakub | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | NVK | ||||
10 | Krajčír Oliver | 28.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
11 | Lipinský Nino | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | ||||
12 | Marčišin Andrej | 01.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | ||||
13 | Martišek Pavol | 10.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
14 | Naňák David | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Senica | 181 | |||||
15 | Ozan Simon | 26.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
16 | Smetana Radek | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK 77 Skalica | 70 | NVK | ||||
17 | Veliký Šimon | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | NVK | |||||
18 | Vrábel Samuel | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | NVK | ||||
19 | Žovic David | 29.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Šiška Marek | 01.08. 2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Chnápko Tomáš | 24.07. 2024 16:25 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
2 | Kadlečík Matúš | 01.07. 2024 14:56 | 2013 | M-ch | TK Senica | ||||||
3 | Svitek Samuel | 26.07. 2024 13:06 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |