Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 18.08.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 15.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 15.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Anijar Liam | 29.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava | ||||||
2 | Brejka Hugo | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
3 | Čulman Nataniel | 12.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Inter Bratislava | 181 | |||||
4 | Eisenreich Maximilian | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
5 | Fedorov Roman | 02.08. 2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
6 | Chnápko Tomáš | 24.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
7 | Janík Samuel | 24.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Spartak Komárno | 165 | |||||
8 | Koshlach Ivan | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
9 | Kráľ Jakub | 17.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
10 | Macko Maximilián Alexander | 23.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
11 | Mamedgulyyev Azim | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
12 | Martišek Jaroslav | 04.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
13 | Martišek Pavol | 29.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
14 | Mishchenko Roman | 22.07. 2024 | 2013 | M-ch | LTC Leopoldov | ||||||
15 | Ozan Simon | 26.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
16 | Šarovič Nikola | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | |||||
17 | Scheber Daniel | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
18 | Slavkovský Július | 08.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
19 | Szojka Filip | 16.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
20 | Vrábel Samuel | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Nemec Adam | 20.07. 2024 10:31 | 2013 | M-ch | TK Žilina | ||||||
2 | Svitek Samuel | 13.07. 2024 23:47 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |