Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | ||||
2 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
3 | Gróf Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | ||||
4 | Erbanová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
5 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | ||||
6 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
7 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
8 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
9 | USP | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||
10 | USP | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||
11 | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | ||||
12 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | ||||
13 | Csibrányiová Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 66 | ||||
14 | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
15 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
16 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | ||||
17 | Tanková Tiffany | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | ||||
18 | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | ||||
19 | Pätoprstá Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | ||||
20 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
21 | USP | Tallo Karolína | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||
22 | Palečková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | ||||
23 | Mišurová Tereza | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | ||||
24 | Lyžičiarová Radoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | ||||
25 | Halecká Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | ||||
26 | Židková Miroslava | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 | ||||
27 | Luciaková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | ||||
28 | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
29 | Novotná Nikol | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | |||||
30 | Škrabáková Victoria | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
31 | Vatrtová Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | |||||
32 | Demeterová Paulína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | |||||
33 | Manová Miriama | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
34 | Blahutiaková Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
35 | Križanská Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | |||||
36 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | |||||
37 | Zimová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
38 | NVK | Rodinová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
39 | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
40 | NVK | Gajdošíková Sabína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
41 | USP | Hlubíková Hana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
42 | NVK | Hadidom Naomi | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||
43 | USP | Faguľová Nela | 31.10.2025 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Radošovská Izabela | 06. 07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gabrielová Ema | 30. 06. 2024 20:56 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
2 | Gregušová Marína | 24. 06. 2024 09:33 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | ||||
3 | Chopovdia Nikol | 16. 06. 2024 17:25 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
4 | Kukučková Ema | 24. 06. 2024 16:17 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | ||||
5 | Sukupčáková Melánia | 17. 05. 2024 11:21 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | ||||
6 | Tarasovičová Tamara | 28. 06. 2024 06:03 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
7 | Varga Christina | 06. 07. 2024 22:14 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | ||||
8 | Vráblová Viktória | 04. 07. 2024 15:47 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 |