Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 049 21 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | |||
2 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
3 | Volfová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | ||||
4 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | NVK | |||
5 | Tajtáková Izabela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
6 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | NVK | |||
7 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | NVK | |||
8 | Kabátová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
9 | Farkašovská Karla | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TKM Betliar | 207 | NVK | |||
10 | Tomaszová Dominika | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | NVK | |||
11 | Micháliková Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | NVK | |||
12 | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | ||||
13 | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | NVK | ||||
14 | Lukáčiková Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
15 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
16 | Malegová Lenka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
17 | Sklenárová Lenka | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | NVK | ||||
18 | Boyko Viktoriia | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Benejová Lea | 28. 07. 2024 15:56 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | ||||
2 | Gregušová Marína | 16. 07. 2024 19:35 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | ||||
3 | Grujbárová Stela | 14. 07. 2024 22:01 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | ||||
4 | Jedináková Nina | 24. 07. 2024 23:16 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | NVK | |||
5 | Kukučková Ema | 24. 07. 2024 14:52 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | NVK | |||
6 | Lopuchovská Michaela | 25. 07. 2024 10:10 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | ||||
7 | Lübecková Tereza | 14. 07. 2024 08:30 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
8 | Palaštová Simona | 27. 07. 2024 21:16 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | NVK | ||||
9 | Pavlová Stasiya | 04. 07. 2024 09:53 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | NVK | |||
10 | Priesterová Júlia | 28. 07. 2024 20:01 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
11 | Ščibranová Adela | 24. 07. 2024 08:26 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | NVK | |||
12 | Semanová Sára | 17. 06. 2024 15:28 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | ||||
13 | Tokárová Simona | 28. 07. 2024 17:11 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | NVK | |||
14 | Tomaščinová Timea | 28. 07. 2024 18:35 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | NVK | |||
15 | Tomášová Lea Olívia | 09. 07. 2024 09:13 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
16 | Vargová Vanesa | 28. 07. 2024 15:44 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
17 | Weissová Simona | 28. 07. 2024 20:41 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK |