Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090018 - TK Senica | |||
Názov turnaja: | KOVOTVAR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Sadová 642/16, 905 01 Senica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valenčík Branislav (C) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Čepka Pavol (C) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Branislav Valenčík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421903715385, | |||
Kontakt e-mail: | tksenica@tksenica.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beňová Adela | 04.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
2 | Böhmová Olívia | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
3 | Böhmová Sofia | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
4 | Bolebruchová Emma | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
5 | Brisudová Mishel | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | |||||
6 | Červená Zoja | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
7 | Danihelová Ela | 21.06. 2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
8 | Domaracká Viktória | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | |||||
9 | Faguľová Nela | 16.06. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
10 | Gregušová Marína | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | |||||
11 | Havrlentová Tamara | 15.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
12 | Heinová Emma | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
13 | Hlubíková Hana | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
14 | Humajová Aneta | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | |||||
15 | Jánošíková Diana | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
16 | Kabátová Tamara | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
17 | Kalášková Marcela | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | |||||
18 | Kalinina Oleksandr | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | ||||||
19 | Kapráliková Laura | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 70 | |||||
20 | Kubišová Tamia | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | |||||
21 | Luciaková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
22 | Minarovičová Lea | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | |||||
23 | Nemcová Lilien | 17.06. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | |||||
24 | Pajtášová Sára | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
25 | Pelikánová Emma | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | |||||
26 | Petrovičová Lara | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | |||||
27 | Remeníková Zara | 17.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
28 | Šišovská Michaela | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
29 | Škodáčková Kristína | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
30 | Škrabáková Victoria | 10.06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
31 | Sukupčáková Melánia | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | |||||
32 | Šullová Linda | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
33 | Tanková Tiffany | 26.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
34 | Trenčanová Nina | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | |||||
35 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
36 | Žilinčíková Zoe | 24.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Halecká Ema | 23.06. 2024 15:04 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 |