Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Považská 3, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Červená Nikol | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | ||||
2 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | NVK | |||
3 | Hrajnohová Michaela Halina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 54 | ||||
4 | USP | Holovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 59 | |||
5 | USP | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | ||
6 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
7 | Moussa Elissa | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | NVK | |||
8 | Ukropová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | ||||
9 | Mečiarová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | ||||
10 | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | NVK | |||
11 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | |||
12 | Danišová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | NVK | |||
13 | Bartovic Liliana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | ||||
14 | Škodáčková Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
15 | Brisudová Mishel | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | NVK | |||
16 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
17 | Mečiarová Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | ||||
18 | Gregušová Marína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | ||||
19 | Palečková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | ||||
20 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | ||||
21 | Lyžičiarová Radoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | NVK | |||
22 | Červená Zoja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | ||||
23 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | NVK | |||
24 | Ilavská Laura | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 228 | NVK | |||
25 | Chlumsky Adella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 228 | NVK | |||
26 | Vráblová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | NVK | |||
27 | NVK | Dávidiková Diana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | NVK | ||
28 | NVK | Kukosová Alžbeta | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Púchov | 228 | NVK | ||
29 | NVK | Nováková Olívia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | |||
30 | NVK | Žilinčíková Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica | NVK | |||
31 | USP | Šišovská Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | NVK | |||
32 | USP | Kalinina Oleksandra | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | NVK |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Škrabáková Victoria | 13. 06. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
2 | Mutkovičová Amia | 03. 06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | NVK | |||||
3 | Havrlentová Tamara | 03. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
4 | Machavová Mia | 14. 06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
5 | Manová Miriama | 13. 06. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | NVK | |||||
6 | Radošovská Izabela | 08. 07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | NVK | |||||
7 | Franeková Tamara | 07. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | NVK | |||||
8 | Rodinová Viktória | 05. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Heinová Emma | 03. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
10 | Michálková Ema | 05. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | NVK | |||||
11 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | NVK | |||||
12 | Gombarček Rebeka | 13. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava | NVK | |||||
13 | Drgon Emily | 15. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Hlubíková Hana | 03. 06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
15 | Lukáčová Lilien | 03. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Júliusa Pántika Bratislava | NVK | |||||
16 | Sklenárová Lenka | 06. 06. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Dedíková Nela | 28. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Becková Janka | 23. 07. 2024 21:45 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | NVK | |||
2 | Faguľová Nela | 12. 07. 2024 10:37 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | |||||
3 | Humajová Aneta | 07. 07. 2024 13:12 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | ||||
4 | Kabátová Tamara | 11. 06. 2024 22:18 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
5 | Lukáčiková Lea | 29. 07. 2024 08:37 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | NVK | ||||
6 | Pajtášová Sára | 29. 07. 2024 19:25 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
7 | Weissová Simona | 26. 07. 2024 22:17 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK |