Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080001 - TK Slovan Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Odbojárov 3, 83104 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 31.07.2024 | |
Kontakt: | JUDr. Radomíra Zrubáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903/703300, | |||
Kontakt e-mail: | zrubakova@tkslovan.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 9:00 | Odbojárov 3, BA |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adam Marcus | 01.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Bariak Jakub Emil | 30.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 37 | |||||
3 | Bartovic Artur | 01.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
4 | Baťala Branislav | 29.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | |||||
5 | Budoš Lukáš | 10.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
6 | Čellár Martin | 31.05. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | |||||
7 | Gál Milan | 27.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||||
8 | Gallo Michal | 09.06. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | |||||
9 | Glos Lukáš | 15.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK AS Trenčín | 50 | |||||
10 | Gramblička Adam | 29.05. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
11 | Hamar Paris | 27.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | |||||
12 | Herman Lukáš | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 70 | |||||
13 | Hradilek Dominik | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | |||||
14 | Husovský Jakub | 14.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | |||||
15 | Janda Sebastián | 07.06. 2024 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | |||||
16 | Kočiš Martin | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 239 | |||||
17 | Kolárik Igor | 06.06. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
18 | Konopka Marek | 31.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
19 | Kováčik Juraj | 12.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | |||||
20 | Kožuch Jakub | 05.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | ||||||
21 | Krištofovič Lukáš | 11.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
22 | Krpelan Jakub | 18.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
23 | Kubiš Alexander | 24.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | |||||
24 | Kučera Richard | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
25 | Kurhajec Marián | 02.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | |||||
26 | Lisko Pavol | 29.05. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
27 | Malinka Igor | 07.07. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
28 | Mamedgulyyev Azat | 27.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | |||||
29 | Maruščák Tomáš | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Mladosť Košice | 3 | |||||
30 | Mészáros Patrik | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | |||||
31 | Mik Tobias | 12.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | |||||
32 | Miko Marco | 19.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 111 | |||||
33 | Mravík Matúš | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 39 | |||||
34 | Naď Samuel | 06.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | |||||
35 | Nipča Leonard | 07.06. 2024 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 26 | |||||
36 | Ondrej Maximilián | 31.05. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | |||||
37 | Pavlysh Oleh | 09.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
38 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | |||||
39 | Rapant Matej | 27.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | |||||
40 | Rodek Alex | 17.06. 2024 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | 209 | |||||
41 | Šalgovič Ľudovít | 24.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | |||||
42 | Ščepko Alex | 27.05. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | |||||
43 | Siqueira Lukas | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 5 | |||||
44 | Šišovský Alexander | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | |||||
45 | Šupica Marko | 02.07. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | |||||
46 | Švarc Lukáš | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 9 | |||||
47 | Taha Adam | 27.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
48 | Varga Tadeáš | 05.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | |||||
49 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | |||||
50 | Žlnka Andrej | 13.06. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kunovjánek Adam | 06.07. 2024 21:47 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | |||||
2 | Paluga Richard | 23.06. 2024 18:31 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | |||||
3 | Šimunič Martin | 08.07. 2024 18:04 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
4 | Soboňa Andrej | 29.06. 2024 10:00 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 |