Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | TURNAJ O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Pavličko Peter (C) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.08.2024 10:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.08.2024 10:15 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | ||||
2 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | ||||
3 | Zengevald Matej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 | ||||
4 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | ||||
5 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | 44 | |||
6 | Lukča Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 99 | 41 | |||
7 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 129 | 94 | |||
8 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 172 | 84 | |||
9 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | |||
10 | Kovalčík Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 200 | 134 | |||
11 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | 58 | |||
12 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 109 | ||||
13 | Kalanin Emanuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 264 | ||||
14 | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 297 | ||||
15 | Thibault Filip | 31.10.2026 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Debreceni Simon | 29. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 239 | 180 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Dorko Ján | 30. 07. 2024 17:20 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | 51 | |||
2 | Kimak Maximilian | 31. 07. 2024 12:23 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | 18 | |||
3 | Klement Xavier | 22. 07. 2024 18:46 | 2012 | M-ch | No Worry Galanta | 191 | 42 | |||
4 | Krištofovič Lukáš | 02. 08. 2024 13:56 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
5 | Polak Róbert | 28. 07. 2024 17:43 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | 29 | |||
6 | Zoričák Ondrej | 30. 07. 2024 08:22 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry |