Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | MEMORIÁL MUDr. MIROSLAVA ONDREJA 5. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 16.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
staršie žiačky | 64 | 32 | - | 15.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Adam Marcus | 17.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Baranovič Tobias | 25.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
3 | Bartovic Artur | 04.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
4 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
5 | Budoš Lukáš | 27.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
6 | Čellár Martin | 29.06. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | 11 | ||||
7 | Daniš Július | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | 27 | ||||
8 | Gál Milan | 01.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | 10 | ||||
9 | Hamar Paris | 16.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | 49 | ||||
10 | Hradilek Dominik | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | 80 | |||||
11 | Húsenica Ľuboš | 29.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 60 | 13 | ||||
12 | Husovský Jakub | 24.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | ||||
13 | Janda Sebastián | 14.07. 2024 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | 5 | ||||
14 | Juríček Jáchym | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | ||||
15 | Konopka Marek | 28.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
16 | Kováčik Šimon | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | |||||
17 | Krištofovič Lukáš | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | ||||
18 | Kubiš Alexander | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | ||||
19 | Kunovjánek Adam | 22.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | 15 | ||||
20 | Kurhajec Marián | 30.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | ||||
21 | Lisko Pavol | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
22 | Mamedgulyyev Azat | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | ||||
23 | Mészáros Patrik | 08.07. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | ||||
24 | Mik Tobias | 21.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 | ||||
25 | Naď Samuel | 26.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | ||||
26 | Ondrej Maximilián | 23.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | ||||
27 | Paluga Richard | 23.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | 8 | ||||
28 | Papuščák Matúš | 08.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
29 | Pavlysh Oleh | 16.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 17 | |||||
30 | Piroha Matúš | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | ||||
31 | Polak Róbert | 29.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | 29 | ||||
32 | Rapant Matej | 27.06. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 84 | 38 | ||||
33 | Rusnák Jakub | 17.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 16 | |||||
34 | Šalgovič Ľudovít | 16.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | ||||
35 | Šiška Martin | 25.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | ||||
36 | Šišovský Alexander | 01.08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 28 | |||||
37 | Soboňa Andrej | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | ||||
38 | Štofan Dominik | 25.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | ||||
39 | Štrba Filip Jan | 11.07. 2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | |||||
40 | Štrba Matúš | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | ||||
41 | Suchánek Adam | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | ||||
42 | Svitek Samuel | 13.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | 104 | ||||
43 | Uram Lukáš | 01.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
44 | Urbánoš Alex | 07.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | 63 | ||||
45 | Varga Tadeáš | 01.07. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | ||||
46 | Vaškanin Lukáš | 23.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | 72 | ||||
47 | Žlnka Andrej | 10.07. 2024 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kučera Richard | 19.07. 2024 03:01 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | |||||
2 | Malinka Igor | 29.07. 2024 23:11 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
3 | Polách Jaroslav | 28.07. 2024 13:20 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | |||||
4 | Vylám Sebastián | 05.07. 2024 20:31 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |