1. | (1) | Ondik Michal | |||
Ondik Michal | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Veselý Samuel | ||||
Veselý Samuel | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Drgoňa Tomáš | ||||
6:0 6:1 | Drgoňa Tomáš | ||||
6. | Levický Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Svitek Samuel | |||
Svitek Samuel | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Lovaš Simon | |||
Lovaš Simon | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kratochvíl Kay Felix | ||||
6:0 6:4 | Vylám Sebastián | ||||
12. | Vylám Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
13. | Eisenreich Maximilian | ||||
7:5 6:2 | Bernáth Teodor | ||||
14. | Bernáth Teodor | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Vernarec Leon | |||||
16. | (5-8) | Vernarec Leon | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Husovský Jakub | |||||
18. | (5-8) | Husovský Jakub | 32 16 8 SF F | ||
19. | Belmenen Emilio | ||||
6:3 6:4 | Belmenen Emilio | ||||
20. | Melichar Samuel | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Kabát Matúš | |||||
22. | Kabát Matúš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Krištofovič Lukáš | |||||
24. | (3-4) | Krištofovič Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Waldecker Peter | |||||
26. | (5-8) | Waldecker Peter | 32 16 8 SF F | ||
27. | Klement Xavier | ||||
6:0 6:0 | Klement Xavier | ||||
28. | Bobok Pavol | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Haspra Šimon | |||||
30. | Haspra Šimon | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Kubiš Alexander | |||||
32. | (2) | Kubiš Alexander | 32 16 8 SF F |
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090017 - TK Zlaté Moravce | |||
Názov turnaja: | TK ZLATÉ MORAVCE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Frajka Ivan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Továrenská čž, 953 01, Zlaté Moravce | |||
Zástupca rozhodcu: | Mikláš Jaroslav (C) | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Jaroslav Mikláš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905426251, | |||
Kontakt e-mail: | jaroslav.miklas77@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.07.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
Poznámky: