'
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090036 - MŠO Štúrovo | |||
Názov turnaja: | MŠO CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 5, Štúrovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Babindai Patrik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Babindai | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908797653, | |||
Kontakt e-mail: | p.babindai@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:05 | v mieste konania |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Böhmová Emma | |||
6:3 6:4 | 27. 07. 2024 08:30 | ||||
2. | Böhmová Sofia | 16 8 SF F | |||
3. | Kapráliková Laura | ||||
6:1 6:1 | 27. 07. 2024 08:30 | ||||
4. | Szekérová Viktória | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Górna Adela | |||
6:4 6:0 | 27. 07. 2024 08:30 | ||||
6. | Pál Jázmin | 16 8 SF F | |||
7. | Michalková Alžbeta | ||||
6:0 6:0 | 27. 07. 2024 10:00 | ||||
8. | Turčányová Miroslava | 16 8 SF F | |||
9. | Černá Ema | ||||
6:1 6:4 | 27. 07. 2024 10:00 | ||||
10. | Chlumsky Natalia | 16 8 SF F | |||
11. | Uher Amélia | ||||
6:0 6:0 | 27. 07. 2024 10:00 | ||||
12. | (3-4) | Skřivanová Nina | 16 8 SF F | ||
13. | Jablonická Nela | ||||
6:4 6:0 | 27. 07. 2024 11:30 | ||||
14. | Böhmová Olívia | 16 8 SF F | |||
15. | Turčányová Alexandra | ||||
6:3 6:0 | 27. 07. 2024 11:30 | ||||
16. | (2) | Szőllősy Ella | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Böhmová E. Skřivanová N. | |||
27.07.2024 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Böhmová O. Böhmová S. | ||||
27.07.2024 | |||||
4. | Černá E. Chlumsky N. | ||||
5. | BYE | ||||
27.07.2024 | |||||
6. | Kapráliková L. Uher A. | ||||
7. | BYE | ||||
27.07.2024 | |||||
8. | (2) | Szekérová V. Szőllősy E. |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
2 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | ||||
3 | Skřivanová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
4 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
5 | Jablonická Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 122 | ||||
6 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
7 | Szekérová Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | ||||
8 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | ||||
9 | Kapráliková Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
10 | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | ||||
11 | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | ||||
12 | Chlumsky Natalia | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | ||||
13 | NVK | Pál Jázmin | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠO Štúrovo | 257 | |||
14 | USP | Uher Amélia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠO Štúrovo | ||||
15 | USP | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | ||||
16 | USP | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balážová Ema | 25. 07. 2024 13:48 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
2 | Česalová Ivana | 23. 07. 2024 17:48 | 2010 | S-d | TK Ratufa Levice | |||||
3 | Dolák Karin | 24. 07. 2024 23:45 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | ||||
4 | Forgáčová Nela | 23. 07. 2024 08:48 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
5 | Hamranová Nela | 25. 07. 2024 08:02 | 2012 | M-d | TK Spartak Komárno | |||||
6 | Hlubíková Hana | 25. 07. 2024 06:58 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
7 | Horváthová Mária | 23. 07. 2024 19:29 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | ||||
8 | Jánošíková Diana | 23. 07. 2024 19:45 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
9 | Jeric Hana Tereza | 25. 07. 2024 08:57 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | ||||
10 | Kabátová Tamara | 10. 06. 2024 21:05 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | |||||
11 | Libáková Kamila | 24. 07. 2024 13:45 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
12 | Remenárová Liana | 15. 07. 2024 09:33 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | ||||
13 | Šimová Anabela | 20. 07. 2024 13:16 | 2013 | M-d | TK Žilina | |||||
14 | Šramková Mia | 22. 07. 2024 09:43 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
15 | Štefanovičová Nela | 17. 07. 2024 22:12 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | ||||
16 | Tajtáková Izabela | 24. 07. 2024 20:18 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | ||||
17 | Valičeková Viktória | 20. 07. 2024 10:24 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
18 | Vargová Vanesa | 25. 07. 2024 08:16 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
19 | Zemanová Tatiana | 24. 07. 2024 12:51 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |