Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Virág Jozef (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
dorastenky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
2 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
3 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
4 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
5 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
6 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
7 | USP | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||
8 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | |||
9 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
10 | USP | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||
11 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | |||
12 | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | ||||
13 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | |||
14 | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 173 | |||
15 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 110 | |||
16 | USP | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 250 | 132 | ||
17 | USP | Šípoš Timotej | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 271 | 202 | ||
18 | Gulej Kini | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 271 | 155 | |||
19 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 | ||||
20 | USP | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 140 | |||
21 | USP | Šípoš Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 320 | |||
22 | USP | Laurinec Tomáš | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 353 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Paľko Adam | 20. 08. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | ||||
2 | Gallo Samuel | 20. 08. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Faga Sebastián | 20. 08. 2024 08:14 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | |||
2 | Fano Alex Adam | 11. 08. 2024 18:03 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
3 | Gibala Dominik | 19. 08. 2024 17:35 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | |||
4 | Gramblička Adam | 28. 07. 2024 13:46 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | |||
5 | Hlivjak Oliver | 20. 08. 2024 08:51 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
6 | Hron Alex Maximilián | 19. 08. 2024 15:05 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
7 | Jankech Michael | 19. 08. 2024 19:09 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
8 | Jaškovič Filip | 20. 08. 2024 16:16 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | ||||
9 | Jendrejský Nicolas | 20. 08. 2024 08:50 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | |||
10 | Karas Jozef | 19. 08. 2024 10:38 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | |||
11 | Konderla Filip | 19. 08. 2024 09:25 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 65 | ||||
12 | Krajčír Samuel Alexander | 19. 08. 2024 20:53 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | |||
13 | Maruniak Matej | 19. 08. 2024 20:37 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
14 | Medveď Maroš | 19. 08. 2024 22:23 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
15 | Oles Nikolas | 17. 08. 2024 11:49 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | 99 | |||
16 | Sobihard Peter | 19. 08. 2024 20:15 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | |||
17 | Turek Sebastian | 19. 08. 2024 17:49 | 2008 | D-ch | TKM Betliar | 89 | ||||
18 | Turóci Timotej | 20. 08. 2024 08:46 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | |||
19 | Vaco Marek | 19. 08. 2024 20:44 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
20 | Vancu Adrian | 18. 08. 2024 20:37 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | |||
21 | Vrba Miloslav | 17. 08. 2024 13:16 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 |