Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 13.08.2024 | Termín do: | 15.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bartovič Marko | 10.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | ||||
2 | Bognár Simon | 20.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
3 | Gallo Samuel | 25.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
4 | Gibala Dominik | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||||
5 | Hlóska Viktor | 05.07. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | 49 | ||||
6 | Chmelina Tomáš | 17.07. 2024 | 2009 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 312 | |||||
7 | Jankech Michael | 02.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
8 | Kulich Lukáš | 25.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | |||||
9 | Luhový Ivan | 04.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
10 | Marko Martin | 13.07. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
11 | Medveď Maroš | 24.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
12 | Minich Matej | 19.07. 2024 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | 353 | |||||
13 | Nemjo Filip | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
14 | Ondrášik Dávid | 15.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | 47 | ||||
15 | Paľko Adam | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | ||||
16 | Pleško Richard | 01.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
17 | Rampach Šimon | 13.07. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | 90 | ||||
18 | Roman Filip | 29.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | 38 | ||||
19 | Šlúch Mário | 17.07. 2024 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 171 | |||||
20 | Turóci Timotej | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||||
21 | Vancu Adrian | 13.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | ||||
22 | Vanta Michal | 28.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
23 | Vrana Erik | 16.07. 2024 | 2010 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 108 | |||||
24 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Trnavský Dominik | 31.07. 2024 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | |||||
2 | Vaco Marek | 31.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||||
3 | Ozorák Samuel | 01.08. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 110 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Maruniak Matej | 19.07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
2 | Zelenák Ivan | 13.07. 2024 22:31 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |