Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota | |||
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mestská Záhrada 3736, Rimavská Sobota | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lecső Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Lecső René (C) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Peter Lecsö | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903862562, | |||
Kontakt e-mail: | tkrs3736@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 09.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Trnavský Dominik | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 80 | ||||
2 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | |||
3 | Šlúch Mário | 31.10.2025 | 2008 | D-ch | Top tennis academy Zvolen | 171 | ||||
4 | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 173 | |||
5 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 194 | 110 | |||
6 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | |||
7 | Binder Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 271 | 112 | |||
8 | Šesták Šimon | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 271 | 320 | |||
9 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Sirota Daniel | 02. 08. 2024 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | 73 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Kruksa Martin | 01. 08. 2024 20:21 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 353 | ||||
2 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
3 | Zelenák Ivan | 13. 07. 2024 22:30 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 |