tlač: žreb 2
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | IMET TEC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKA 2 06601 HUMENNE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Samuel Saluga | |||
22.07.2024 12:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Jaroslav Polách | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Šimon Pastor | ||||
22.07.2024 09:00 | |||||
6. | Matúš Piroha | ||||
7. | Markus Markovič | ||||
22.07.2024 12:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | Boris Mydla | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Samuel Dorko | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
12. | BYE | ||||
13. | Emanuel Kalanin | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
14. | BYE | ||||
15. | (5-8) | Samuel Zuberec | |||
22.07.2024 12:00 | |||||
16. | BYE | ||||
17. | (3-4) | Martin Kočiš | |||
22.07.2024 12:00 | |||||
18. | BYE | ||||
19. | Jakub Kasper | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
20. | BYE | ||||
21. | Hugo Brejka | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
22. | BYE | ||||
23. | Martin Samuel Šabľa | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
24. | BYE | ||||
25. | Marko Šupica | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
26. | BYE | ||||
27. | Filip Šimko | ||||
22.07.2024 12:00 | |||||
28. | BYE | ||||
29. | Nino Lipinský | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
30. | BYE | ||||
31. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
32. | (5-8) | Alessandro Thern | |||
33. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
34. | (5-8) | Lukáš Polák | |||
35. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
36. | Šimon Kováčik | ||||
37. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
38. | Dávid Vaško | ||||
39. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
40. | Kristián Mihók | ||||
41. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
42. | Martin Herdický | ||||
43. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
44. | Juraj Babulic | ||||
45. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
46. | Tomáš Kazimír | ||||
47. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
48. | (3-4) | Michal Krnáč | |||
49. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
50. | (5-8) | Oliver Noga | |||
51. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
52. | Alex Brejka | ||||
53. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
54. | Tobias Čuchran | ||||
55. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
56. | Šimon Malec | ||||
57. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
58. | Jakub Koškovský | ||||
59. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
60. | Branislav Baťala | ||||
61. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
62. | Matej Hasara | ||||
63. | BYE | ||||
22.07.2024 13:30 | |||||
64. | (2) | Maximilian Kimak |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | ||||
2 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | ||||
3 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
4 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
5 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
6 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
7 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | ||||
8 | USP | Thern Alessandro | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | |||
9 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
10 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
11 | Kazimír Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | ||||
12 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | ||||
13 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | ||||
14 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
15 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
16 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
17 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
18 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
19 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
20 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
21 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
22 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | ||||
23 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
24 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
25 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
26 | Kalanin Emanuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 157 | ||||
27 | Koškovský Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | 181 | ||||
28 | USP | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||
29 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
30 | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | |||||
31 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
32 | USP | Mydla Boris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | ||||
33 | Vaško Dávid | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamča Martin | 20. 06. 2024 09:23 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
2 | Brutenič Marko | 10. 07. 2024 22:30 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
3 | Ďuriš Tomáš | 09. 07. 2024 21:54 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
4 | Húsenica Ľuboš | 04. 07. 2024 16:20 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
5 | Köröš Adrian | 19. 07. 2024 10:06 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Kovalčík Matej | 18. 07. 2024 20:57 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 72 | ||||
7 | Kozel Oliver | 04. 07. 2024 09:49 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
8 | Kurhajec Marián | 19. 07. 2024 20:24 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
9 | Malinka Igor | 18. 07. 2024 11:01 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | ||||
10 | Marčišin Andrej | 15. 07. 2024 17:22 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
11 | Martančík Richard | 20. 07. 2024 12:02 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | ||||
12 | Mikulka Daniel | 21. 07. 2024 08:59 | 2014 | De-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
13 | Veselka Šimon | 24. 06. 2024 13:47 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 |