Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 28.08.2024 12:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 28.08.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | NVK | |||
2 | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | NVK | |||
3 | Holinec Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 65 | NVK | |||
4 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | NVK | |||
5 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | NVK | |||
6 | Surový Thomas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
7 | Abbondanza Roberto Lorenzo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 151 | NVK | |||
8 | Weiss Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | ŠKT Kremnica | 159 | ||||
9 | Filo Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 174 | NVK | |||
10 | Várnai Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
11 | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | ||||
12 | Brezovický Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | NVK | |||
13 | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | NVK | ||||
14 | Kabát Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | NVK | ||||
15 | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | NVK | ||||
16 | Nemec Adam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | NVK | ||||
17 | Horňák Jakub | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | NVK | ||||
18 | USP | Mishchenko Roman | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | LTC Leopoldov | NVK | |||
19 | Chovan Matej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Michna Ján | 24. 08. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 94 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Caputo Giuliano | 05. 08. 2024 11:09 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 139 | ||||
2 | Ďuriš Tomáš | 18. 08. 2024 19:20 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | NVK | |||
3 | Matrtaj Jakub | 13. 08. 2024 22:48 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | ||||
4 | Mihalčatin Marián | 16. 08. 2024 13:36 | 2014 | De-ch | TK Žilina | NVK |