Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | EMPIRE TROPHY CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 14.09.2024 | Termín do: | 18.09.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 09. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 13.09.2024 9:00 | TC EMPIRE Trnava |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 13.09.2024 9:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Adam Marcus | 21.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | |||||
2 | Baranovič Tobias | 07.08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 22 | |||||
3 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | ||||
4 | Čellár Martin | 05.08. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | 41 | 11 | ||||
5 | Čierny Filip | 13.08. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 2 | |||||
6 | Daniš Július | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 104 | 27 | ||||
7 | Ďuris Lucas | 11.08. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 82 | 47 | ||||
8 | Gál Milan | 13.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 52 | 10 | ||||
9 | Gallo Michal | 02.08. 2024 | 2011 | S-ch | 1.TK Rožňava | 18 | 6 | ||||
10 | Gramblička Adam | 17.07. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 13 | |||||
11 | Hamar Paris | 15.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | 49 | ||||
12 | Husovský Jakub | 03.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | 47 | ||||
13 | Janda Sebastián | 20.07. 2024 | 2011 | S-ch | TJT Michalovce | 15 | 5 | ||||
14 | Juríček Jáchym | 23.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | ||||
15 | Kolárik Igor | 06.08. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | |||||
16 | Konopka Marek | 28.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK HSC Piešťany | 14 | |||||
17 | Krištofovič Lukáš | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | ||||
18 | Krpelan Jakub | 18.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 30 | |||||
19 | Kubiš Alexander | 17.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | 75 | ||||
20 | Kunovjánek Adam | 12.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK DRANaM Košice | 33 | 15 | ||||
21 | Kurhajec Marián | 31.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | ||||
22 | Lisko Pavol | 05.08. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | 19 | |||||
23 | Mamedgulyyev Azat | 18.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | 86 | ||||
24 | Mészáros Patrik | 12.08. 2024 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | 119 | ||||
25 | Mik Tobias | 21.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Baník Prievidza | 35 | 34 | ||||
26 | Naď Samuel | 26.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | ||||
27 | Ondrej Maximilián | 14.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | ||||
28 | Paluga Richard | 06.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK Žilina | 23 | 8 | ||||
29 | Papuščák Matúš | 16.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 10 | |||||
30 | Piroha Matúš | 07.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 153 | 37 | ||||
31 | Rusnák Jakub | 17.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 16 | |||||
32 | Šalgovič Ľudovít | 16.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 76 | 43 | ||||
33 | Šimunič Martin | 26.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 12 | |||||
34 | Šiška Martin | 04.08. 2024 | 2011 | S-ch | TK HSC Piešťany | 118 | 113 | ||||
35 | Štofan Dominik | 18.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | ||||
36 | Štrba Matúš | 18.07. 2024 | 2011 | S-ch | United Tennis Academy BA | 79 | 60 | ||||
37 | Suchánek Adam | 29.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | ||||
38 | Šupica Marko | 06.08. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 88 | 36 | ||||
39 | Töviš Boris | 31.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | |||||
40 | Uram Lukáš | 17.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 24 | |||||
41 | Urbánoš Alex | 14.08. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | 63 | ||||
42 | Varga Tadeáš | 29.07. 2024 | 2011 | S-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 126 | 54 | ||||
43 | Vaškanin Lukáš | 10.08. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | 72 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Malinka Igor | 29.07. 2024 23:12 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 57 | |||||
2 | Polách Jaroslav | 13.08. 2024 13:25 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 81 | |||||
3 | Svitek Samuel | 16.07. 2024 15:10 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 |