Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532, 080 01 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Erik Onofrej | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918562355, | |||
Kontakt e-mail: | erik.onofrej1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrejková Sophia | 01.06. 2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Bereczková Lenka | 26.05. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
3 | Bohunčáková Stela | 18.06. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
4 | Demčáková Nella Sofie | 02.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
5 | Dimitrova Andrea | 21.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
6 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
7 | Herdická Nicole Emma | 06.07. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
8 | Horňáková Zara | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||||
9 | Chovancová Laura | 21.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | |||||
10 | Ivanová Viktória | 24.06. 2024 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 109 | |||||
11 | Kušnírová Lívia | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
12 | Lešková Natália | 03.07. 2024 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | 137 | |||||
13 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Lukacková Nela | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | ||||||
15 | Priesterová Miroslava | 28.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
16 | Riesová Tamara | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | ||||||
17 | Rišiaňová Bianka | 14.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
18 | Skupeňová Nina | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
19 | Stanková Sophia Laura | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
20 | Šuvarová Sofia | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | ||||||
21 | Trabalíková Monika | 07.06. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | |||||
22 | Uhrínová Simona | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 182 | |||||
23 | Vasilisková Veronika | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
24 | Vilčeková Daniela | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gromusová Ema | 05.07. 2024 11:37 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 |