Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 16.07.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 48 | 24 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Balaščák Daniel | 27.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 283 | |||||
2 | Blizniak Michal | 04.06. 2024 | 1979 | SM 45 | TK Vrútky | 74 | |||||
3 | Bognár Simon | 07.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
4 | Czinege Richard | 12.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | |||||
5 | Finta Lukáš | 16.06. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 37 | |||||
6 | Gakh Matvei | 20.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
7 | Gottwald Lukáš | 16.06. 2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | |||||
8 | Guzoň Samuel | 14.05. 2024 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 216 | |||||
9 | Holas Róbert | 23.05. 2024 | 1984 | SM 40 | DuTaF Sport Dubnica n/V. | 306 | |||||
10 | Hron Alex Maximilián | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 264 | |||||
11 | Chovanec Jakub | 24.05. 2024 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 159 | |||||
12 | Janoška Lukáš | 01.06. 2024 | 1991 | M | TK Žilina | 78 | |||||
13 | Keľo Pavel | 15.05. 2024 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
14 | Kompiš Andrej | 28.06. 2024 | 2005 | M | TK Žilina | 84 | |||||
15 | Kravec Vladimír | 16.06. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
16 | Lomjanský Samuel | 23.05. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
17 | Luhový Ivan | 23.05. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 511 | |||||
18 | Luhový Marcel | 02.06. 2024 | 1984 | SM 40 | TK Púchov | 408 | |||||
19 | Lukačovič Michal | 29.06. 2024 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | |||||
20 | Macháč Max Mikuláš | 30.05. 2024 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | |||||
21 | Matveichuk Heorhii | 17.06. 2024 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
22 | Medveď Jakub | 04.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | |||||
23 | Melaga Samuel | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | |||||
24 | Melicher Ján | 18.06. 2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | |||||
25 | Melicherík Tomáš | 21.05. 2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 257 | |||||
26 | Meravý Radoslav | 27.06. 2024 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 137 | |||||
27 | Michalica Aleš | 14.05. 2024 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | |||||
28 | Németh Igor | 15.05. 2024 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 159 | |||||
29 | Páleš Phillippe Frederic M. | 17.05. 2024 | 1995 | M | TK Baník Prievidza | 148 | |||||
30 | Paulík Martin | 13.05. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 105 | |||||
31 | Paulovič Nikolas | 06.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
32 | Petráš David | 15.05. 2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 46 | |||||
33 | Přibáň Martin | 02.06. 2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | |||||
34 | Rogulski Yannik | 16.05. 2024 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | |||||
35 | Rybár Vladimír | 25.06. 2024 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | |||||
36 | Schulcz Jakub | 26.06. 2024 | 2003 | M | TK Púchov | 511 | |||||
37 | Schulcz Marcel | 26.06. 2024 | 1977 | SM 45 | TK Púchov | ||||||
38 | Stolárik Samuel | 09.06. 2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | |||||
39 | Šuba Marek | 18.06. 2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 347 | |||||
40 | Sze Leroy | 29.06. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
41 | Talian Patrik | 11.06. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | |||||
42 | Vajgel Hugo | 06.06. 2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 97 | |||||
43 | Volník Nicholas | 30.05. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Zachara Milan | 30.06. 2024 | 1991 | M | TK Tenkur Trenčín | 511 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Arva Sebastian | 23.06. 2024 21:34 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 264 | |||||
2 | Habšuda Šimon | 29.06. 2024 18:37 | 2001 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
3 | Paulovčák Sebastián | 16.06. 2024 09:26 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 |