Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | IMET TEC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKA 2 06601 HUMENNE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | ||||
2 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | ||||
3 | Kočiš Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
4 | Krnáč Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
5 | Zuberec Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | ||||
6 | Noga Oliver | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
7 | Polák Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | ||||
8 | USP | Thern Alessandro | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | |||
9 | Šupica Marko | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | ||||
10 | Piroha Matúš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
11 | Kazimír Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | ||||
12 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | ||||
13 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | ||||
14 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
15 | Kurhajec Marián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
16 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
17 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
18 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
19 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | ||||
20 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
21 | Babulic Juraj | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
22 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
23 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | ||||
24 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
25 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
26 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
27 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | ||||
28 | Kalanin Emanuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 157 | ||||
29 | Koškovský Jakub | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | 181 | ||||
30 | USP | Pastor Šimon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||
31 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
32 | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | |||||
33 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
34 | USP | Mydla Boris | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | ||||
35 | Mikulka Daniel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
36 | Vaško Dávid | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamča Martin | 20. 06. 2024 09:23 | 2012 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 2 | ||||
2 | Brutenič Marko | 10. 07. 2024 22:30 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
3 | Ďuriš Tomáš | 09. 07. 2024 21:54 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
4 | Húsenica Ľuboš | 04. 07. 2024 16:20 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 3 | ||||
5 | Köröš Adrian | 19. 07. 2024 10:06 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
6 | Kovalčík Matej | 18. 07. 2024 20:57 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 72 | ||||
7 | Kozel Oliver | 04. 07. 2024 09:49 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
8 | Malinka Igor | 18. 07. 2024 11:01 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | ||||
9 | Marčišin Andrej | 15. 07. 2024 17:22 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
10 | Veselka Šimon | 24. 06. 2024 13:47 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 |