Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100013 - TK Ružomberok | |||
Názov turnaja: | CT | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Ružomberok, D.Makovického 26 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Dujava Dušan (C) | |||
Termín od: | 17.07.2024 | Termín do: | 19.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Virág | |||
Kontakt tel.: | mobil - 905160969, | |||
Kontakt e-mail: | rbktenis@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 16.07.2024 9:00 | TK Ružomberok |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Becková Janka | 22.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 17.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Boyko Viktoriia | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
5 | Dávidiková Diana | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | |||||
6 | Dedíková Nela | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | |||||
7 | Futášová Zara | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
8 | Hajdučková Stella | 21.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
9 | Hanková Viktória | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | |||||
10 | Kabátová Tamara | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
11 | Kaľavská Ema | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
12 | Kleščová Nela | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
13 | La Rosa Sara | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 40 | |||||
14 | Lišková Nina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
15 | Lübecková Tereza | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
16 | Luciaková Nina | 25.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
17 | Lukáčiková Lea | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
18 | Madliaková Lenka | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 82 | |||||
19 | Machavová Mia | 18.05. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
20 | Malegová Lenka | 23.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Mečiarová Laura | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 120 | |||||
22 | Mečiarová Tamara | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 83 | |||||
23 | Micháliková Natália | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 207 | |||||
24 | Minichová Natália Megan | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
25 | Ňačiková Michaela | 24.05. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
26 | Novotná Nikol | 20.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
27 | Pajtášová Sára | 20.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
28 | Priesterová Júlia | 28.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
29 | Pučanová Liliana | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
30 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 56 | |||||
31 | Ščibranová Adela | 21.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
32 | Šimová Anabela | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
33 | Štefancová Zuzana | 27.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
34 | Szabóová Sofia | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | ||||||
35 | Tokárová Simona | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
36 | Tomášová Lea Olívia | 23.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
37 | Turoňová Tamara | 16.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | |||||
38 | Ukropová Nina | 25.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 73 | |||||
39 | Varga Christina | 26.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
40 | Vargová Vanesa | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
41 | Vasiľová Dorothy | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
42 | Weissová Simona | 14.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
43 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mojžišová Ela | 06.07. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 16 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Böhmová Olívia | 05.07. 2024 22:12 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
2 | Böhmová Sofia | 05.07. 2024 22:13 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
3 | Janáková Zoe | 27.06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
4 | Pavlová Stasiya | 12.06. 2024 09:19 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
5 | Tarasovičová Tamara | 28.06. 2024 09:06 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
6 | Valentová Lea | 04.07. 2024 19:41 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 |