tlač: žreb 2
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, 900 31 Stupava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Búlik Martin (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Novodomec Radoslav (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Alexander Kubiš | |||
20.07.2024 14:00 | |||||
2. | Teodor Bernáth | ||||
3. | Sebastián Vylám | ||||
20.07.2024 14:00 | |||||
4. | Filip Buda | ||||
5. | (3-4) | Leo Kubáň | |||
20.07.2024 14:00 | |||||
6. | Martin Turza | ||||
7. | Martin Varga | ||||
20.07.2024 14:00 | |||||
8. | Peter Waldecker | ||||
9. | David Stopka | ||||
20.07.2024 14:00 | |||||
10. | Michal Pavličko | ||||
11. | Branislav Baťala | ||||
20.07.2024 15:30 | |||||
12. | (3-4) | Richard Kučera | |||
13. | Lukáš Vaškanin | ||||
20.07.2024 15:30 | |||||
14. | Jakub Husovský | ||||
15. | Marek Kabát | ||||
20.07.2024 15:30 | |||||
16. | (2) | Azat Mamedgulyyev |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
2 | Mamedgulyyev Azat | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 54 | ||||
3 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
4 | Kubáň Leo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | ||||
5 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | ||||
6 | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | 111 | ||||
7 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | ||||
8 | Pavličko Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | ||||
9 | Vaškanin Lukáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 164 | ||||
10 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | ||||
11 | Turza Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 215 | ||||
12 | Stopka David | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC TALENT Bratislava | 215 | ||||
13 | Bernáth Teodor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
14 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
15 | Varga Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
16 | Kabát Marek | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK ŠTK Šamorín |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čambálik Alex | 17. 07. 2024 21:22 | 2011 | S-ch | TK Inter Bratislava | |||||
2 | Eisenreich Maximilian | 10. 06. 2024 19:43 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
3 | Gulej Kini | 16. 07. 2024 07:46 | 2010 | S-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 99 | ||||
4 | Hamar Paris | 28. 06. 2024 10:27 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
5 | Kolárik Igor | 09. 07. 2024 13:22 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
6 | Kováčik Šimon | 03. 07. 2024 10:48 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Kožuch Jakub | 01. 07. 2024 18:07 | 2010 | S-ch | TK TIE-BREAK Malacky | |||||
8 | Krištofovič Lukáš | 18. 07. 2024 06:25 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
9 | Suchánek Adam | 29. 06. 2024 12:48 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
10 | Zalka Roland | 16. 07. 2024 21:18 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | ||||
11 | Žovic David | 18. 07. 2024 08:29 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava |