Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 20.08.2024 | Termín do: | 22.08.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 19.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Štrba Filip Jan | |||
20. 08. 2024 13:30 | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Vrško Lukáš | ||||
20. 08. 2024 09:30 | |||||
4. | Paulík Šimon | 32 16 8 SF F | |||
5. | Lukča Matúš | ||||
20. 08. 2024 09:30 | |||||
6. | Zoričák Ondrej | 32 16 8 SF F | |||
7. | Hradický Tomáš | ||||
20. 08. 2024 09:30 | |||||
8. | (5-8) | Mišík Samuel | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Pollák Richard | |||
20. 08. 2024 09:30 | |||||
10. | Giertl Oliver | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mihók Kristián | ||||
20. 08. 2024 10:30 | |||||
12. | Novotný Branislav | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kohút Jakub | ||||
20. 08. 2024 10:30 | |||||
14. | Budzák Šimon | 32 16 8 SF F | |||
15. | Lichvár Adam | ||||
20. 08. 2024 10:30 | |||||
16. | (5-8) | Štofan Dominik | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kimak Maximilian | |||
20. 08. 2024 10:30 | |||||
18. | Flašík Eduard | 32 16 8 SF F | |||
19. | Juríček Jáchym | ||||
20. 08. 2024 10:30 | |||||
20. | Lukáč Richard | 32 16 8 SF F | |||
21. | Vylám Sebastián | ||||
20. 08. 2024 10:30 | |||||
22. | Farkaš Timon | 32 16 8 SF F | |||
23. | Polak Róbert | ||||
20. 08. 2024 11:30 | |||||
24. | (3-4) | Ondrej Maximilián | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Friedmann Leonard | |||
20. 08. 2024 11:30 | |||||
26. | Vrško Patrik | 32 16 8 SF F | |||
27. | Dorko Samuel | ||||
20. 08. 2024 11:30 | |||||
28. | Dorko Ján | 32 16 8 SF F | |||
29. | Semančík Šimon | ||||
20. 08. 2024 11:30 | |||||
30. | Zeman Michal | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
20. 08. 2024 13:30 | |||||
32. | (2) | Mihók Matúš | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | ||||
2 | Mihók Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 49 | ||||
3 | Ondrej Maximilián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | 14 | |||
4 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | ||||
5 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | 18 | |||
6 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | 12 | |||
7 | Friedmann Leonard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | ||||
8 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | 44 | |||
9 | Lukča Matúš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 99 | 41 | |||
10 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | 50 | |||
11 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | 89 | |||
12 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | ||||
13 | Semančík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 172 | 84 | |||
14 | Vrško Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 172 | 191 | |||
15 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | 75 | |||
16 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | 58 | |||
17 | USP | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 239 | 29 | ||
18 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | 32 | |||
19 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | 51 | |||
20 | USP | Farkaš Timon | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | 297 | ||
21 | USP | Kohút Jakub | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | 297 | ||
22 | Budzák Šimon | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | ||||
23 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 109 | ||||
24 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
25 | USP | Zoričák Ondrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
26 | USP | Novotný Branislav | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
27 | USP | Giertl Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
28 | USP | Lukáč Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | 275 | |||
29 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 184 | ||||
30 | USP | Flašík Eduard | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK F1 Poprad | 156 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Adam Marcus | 13. 08. 2024 18:21 | 2010 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 20 | ||||
2 | Baťala Branislav | 16. 08. 2024 12:35 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | 59 | |||
3 | Binder Martin | 08. 08. 2024 16:05 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 64 | ||||
4 | Friedmann Alexander | 16. 08. 2024 23:00 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 88 | ||||
5 | Krištofovič Lukáš | 06. 08. 2024 22:34 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | 66 | |||
6 | Kurhajec Marián | 17. 08. 2024 08:15 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 143 | 55 | |||
7 | Naď Samuel | 18. 08. 2024 07:59 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | 33 | |||
8 | Ozorák Samuel | 08. 08. 2024 13:34 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | ||||
9 | Pastor Šimon | 15. 08. 2024 06:24 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 297 | ||||
10 | Puskajler Oliver | 07. 08. 2024 21:49 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
11 | Šabľa Martin Samuel | 14. 08. 2024 22:34 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 120 | ||||
12 | Soboňa Andrej | 17. 08. 2024 08:11 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 74 | 53 | |||
13 | Suchánek Adam | 17. 08. 2024 21:03 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | 35 | |||
14 | Töviš Boris | 08. 08. 2024 13:14 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | ||||
15 | Vrábel Viliam | 15. 08. 2024 21:19 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 106 |