Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Hrustič Milan (C) | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 14.07.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 09.07.2024 10:00 | Potočná 26, Levoča |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 09.07.2024 10:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | ||||
2 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | ||||
3 | Handzo Zoe | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 9 | ||||
4 | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | ||||
5 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | ||||
6 | Rusnačková Riana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | ||||
7 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
8 | Kužilová Kristína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 21 | ||||
9 | Čemanová Vivien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
10 | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 23 | ||||
11 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
12 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | ||||
13 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
14 | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | ||||
15 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
16 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
17 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
18 | Blaškovičová Maruschka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | ||||
19 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | ||||
20 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
21 | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | ||||
22 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
23 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
24 | USP | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||
25 | NVK | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | |||
26 | USP | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||
27 | USP | Mihalovičová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||
28 | NVK | Janošková Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | |||
29 | NVK | Sabovčíková Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | |||
30 | NVK | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||
31 | USP | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gašparíková Sofia | 20. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
2 | Libáková Kamila | 24. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
3 | Horňáková Zara | 11. 05. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
4 | Jabrocká Daniela | 19. 05. 2024 | 2010 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 87 | |||||
5 | Holienková Amia | 16. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
6 | Riesová Tamara | 12. 05. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
7 | Markošová Tereza | 19. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
8 | Horvátová Alexandra | 12. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
9 | Tomášová Lea Olívia | 14. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
10 | Černáková Hana | 19. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||||
11 | Fialová Tamara | 02. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||||
12 | Pribulová Vanessa | 12. 05. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||||
13 | Ščibranová Adela | 21. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
14 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Böhmová Emma | 04. 07. 2024 10:16 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
2 | Dzurillová Barbora | 06. 07. 2024 00:08 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | ||||
3 | Forgáčová Nela | 04. 07. 2024 17:29 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
4 | Gažová Anabela | 25. 06. 2024 20:19 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
5 | Goffová Sarah | 27. 06. 2024 11:34 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
6 | Grigeľová Emma | 26. 06. 2024 20:03 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | ||||
7 | Hajdučková Stella | 06. 07. 2024 21:31 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
8 | Haríková Ema | 06. 07. 2024 10:50 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
9 | Hlucháňová Nela | 06. 07. 2024 22:49 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
10 | Houdek Vera | 28. 06. 2024 21:12 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | ||||
11 | Humenchak Daniela | 01. 07. 2024 15:05 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
12 | Chylová Nikola | 03. 07. 2024 06:52 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | ||||
13 | Lopuchovská Michaela | 06. 07. 2024 17:16 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
14 | Lukacková Nela | 01. 07. 2024 16:43 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | ||||
15 | Úradniková Natália | 05. 07. 2024 12:54 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
16 | Valentová Lea | 04. 07. 2024 19:45 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
17 | Valičeková Viktória | 24. 06. 2024 15:19 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
18 | Vargová Vanesa | 02. 07. 2024 22:54 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
19 | Žiaková Lucia | 29. 06. 2024 22:52 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 |