Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andel Adam | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | |||||
2 | Benian Oskar | 05.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
3 | Bobošík Martin | 03.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||||
4 | Bognár Simon | 30.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
5 | Czinege Norbert | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
6 | Czinege Richard | 30.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
7 | Danko Peter | 09.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
8 | Dióssy Šimon | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
9 | Fleischmann Jakub | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | |||||
10 | Gakh Matvei | 16.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
11 | Gibala Dominik | 06.07. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||||
12 | Glos Tomáš | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
13 | Gramblička Adam | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||||
14 | Guzmický Dominik | 16.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
15 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
16 | Hron Alex Maximilián | 15.07. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
17 | Jankech Michael | 02.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
18 | Jasenák Lukáš | 10.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
19 | Jendrejský Nicolas | 11.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
20 | Karas Jozef | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | |||||
21 | Kolodžej Filip | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||||
22 | Krajčír Samuel Alexander | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | |||||
23 | Krajčovič Tomáš | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||||
24 | Letavay Matej | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | |||||
25 | Luhový Ivan | 02.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | |||||
26 | Markovič Matej | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||||
27 | Maruniak Matej | 01.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
28 | Matušík Lukáš | 03.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
29 | Melaga Samuel | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
30 | Mikuš Michal | 29.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
31 | Nemjo Filip | 07.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
32 | Paulovčák Sebastián | 12.07. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
33 | Paulovič Nikolas | 02.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
34 | Pleško Richard | 01.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | |||||
35 | Sobihard Peter | 10.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
36 | Srpoň Martin | 05.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
37 | Sýkora Samuel | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||||
38 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
39 | Turóci Timotej | 19.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||||
40 | Varinský Tibor | 09.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||||
41 | Volník Nicholas | 08.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
42 | Vrba Miloslav | 29.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
43 | Zelenák Ivan | 07.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | |||||
44 | Zeman Michal | 06.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |