Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116, | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gergeľ Maximilián | 15.05. 2024 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
2 | Gergeľ Sebastián | 15.05. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | |||||
3 | Hron Alex Maximilián | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
4 | Jasenák Lukáš | 25.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | |||||
5 | Jendrejský Nicolas | 10.05. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
6 | Kučera Richard | 11.05. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | |||||
7 | Lackovič Samuel | 26.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | |||||
8 | Michalka Jakub | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | |||||
9 | Nagy Damian | 14.05. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | |||||
10 | Németh Martin | 21.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 72 | |||||
11 | Oles Nikolas | 11.06. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
12 | Paľko Adam | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | |||||
13 | Rampach Šimon | 15.06. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
14 | Roman Filip | 10.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | |||||
15 | Slávik Daniel | 08.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 140 | |||||
16 | Sobihard Peter | 19.05. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
17 | Suchánek Adam | 20.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
18 | Švarc Lukáš | 17.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | |||||
19 | Urban Filip | 25.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
20 | Vancu Adrian | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
21 | Zeman Michal | 22.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vančo Gregor | 27.06. 2024 | 2007 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
2 | Filipchuk Illia | 29.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK TENNIS ONE Bratislava | ||||||
3 | Pavlysh Oleh | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 159 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hromník Filip | 21.06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | |||||
2 | Matušík Lukáš | 22.06. 2024 22:30 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 |