Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100085 - Benet LTC Bytča | |||
Názov turnaja: | BENET CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | tenisové dvorce: Hlavná 1467, Bytča, za autobus. nástupišťom | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Beňadik Peter (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mokryš Martin (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 26.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Peter Beňadik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908770716, | |||
Kontakt e-mail: | peter.benadik@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
dorastenky | 24 | 12 | - | 23.08.2024 11:00 | Hlavná 1467, Bytča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
2 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
3 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
4 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
5 | USP | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | |||
6 | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
7 | Bartovič Marko | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | |||
8 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | |||
9 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | 74 | |||
10 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 | |||
11 | Janek Silvester | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 181 | ||||
12 | Jureňa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | AŠK Skalica | 181 | 42 | |||
13 | Vancu Adrian | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | |||
14 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | 98 | |||
15 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
16 | Nichta Alexander | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Benet LTC Bytča | |||||
17 | Kolkus Matej | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Benet LTC Bytča | 258 | ||||
18 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 | ||||
19 | Barka Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Benet LTC Bytča | |||||
20 | NVK | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 353 | |||
21 | NVK | Havajič Jakov | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Benet LTC Bytča | 297 | |||
22 | USP | Šušlík Andrej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Benet LTC Bytča | 353 | |||
23 | USP | Buda Filip | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ratufa Levice | 176 | |||
24 | USP | Herman Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK ZZO Čadca | 118 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Kováč Tobias | 19. 08. 2024 | 2006 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 94 | |||||
2 | Jendrejský Nicolas | 18. 08. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | ||||
3 | Ondrej Maximilián | 18. 08. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 94 |