Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | KOVOZBER CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrebík Dušan (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Ogurčáková Martina (A) | |||
Termín od: | 19.07.2024 | Termín do: | 21.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1 SNV |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 18.07.2024 10:00 | Jánskeho 1, SNV |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 27 | ||||
2 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 31 | ||||
3 | Janoško Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis Komplex Košice | 32 | ||||
4 | Štrba Filip Jan | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 42 | ||||
5 | Naď Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 47 | ||||
6 | Pollák Richard | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 56 | ||||
7 | Štofan Dominik | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Mladosť Košice | 65 | ||||
8 | Saluga Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 67 | ||||
9 | Töviš Boris | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK DRANaM Košice | 74 | ||||
10 | Mišík Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 97 | ||||
11 | Thern Alessandro | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 109 | ||||
12 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | ||||
13 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | ||||
14 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | ||||
15 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | ||||
16 | Dorko Ján | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 239 | ||||
17 | Budzák Šimon | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 239 | ||||
18 | Zoričák Ondrej | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
19 | Flašík Eduard | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | TK F1 Poprad | |||||
20 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
21 | Lukáč Richard | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Tenisová akadémia Prešov | |||||
22 | Dubovec Ivan | 31.10.2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kimak Maximilian | 13. 07. 2024 17:16 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 65 | ||||
2 | Krištofovič Lukáš | 14. 07. 2024 19:58 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
3 | Lazorčák Matúš | 12. 07. 2024 15:26 | 2011 | S-ch | TK GSM Prešov | 118 | ||||
4 | Mészáros Patrik | 14. 07. 2024 11:24 | 2011 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 87 | ||||
5 | Mihók Kristián | 12. 07. 2024 16:10 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 99 | ||||
6 | Pastor Šimon | 08. 07. 2024 06:37 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | |||||
7 | Suchánek Adam | 29. 06. 2024 12:48 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
8 | Zengevald Matej | 06. 07. 2024 21:38 | 2010 | S-ch | TK GSM Prešov | 59 |